Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Oferta » Bramy segmentowe

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to obecnie najpopularniejsze i najbardziej optymalne rozwiązanie stosowane w garażach indywidualnych. Zapewniają estetykę i funkcjonalność. Są wygodne w obsłudze a odpowiednio zainstalowane i serwisowane będą służyły wiele lat.

Napędy Hörmann do bram sprawią, że użytkowanie bramy będzie wygodne i bezpieczne. Nie będziecie Państwo musieli opuszczać samochodu w deszcz lub ciemną nocą. Cichy, o dużej kulturze działania napęd spowoduje również, że cała brama będzie funkcjonować bezawaryjnie. Wieloletnia gwarancja firmy Hörmann świadczy o jakości stosowanych rozwiązań.

Duży wybór kolorystyki i wykończeń bram Hörmann pozwala na ich wkomponowanie w każdy projekt. W połączeniu z drzwiami wejściowymi będą stanowiły ozdobę i wizytówkę Państwa domu.
Zachęcamy do zapoznania się z prospektami handlowymi, które znajdziecie na naszej stronie.Pełna harmonia
Bramy Hörmann to konstrukcja przemyślana i rozwijana przez ponad 30 lat. Tutaj wszystko pasuje do siebie wzajemnie.

Długotrwała ochrona przed działaniem czynników atmosferycznych.


Drzwi przejściowe bez wystającego progu

Drzwi przejściowe to bardzo praktyczne rozwiązanie. Ne trzeba otwierać całej bramy aby wejść do garażu po np. rower. Kilkumilimetrowy próg nie będzie przeszkadzał gdy chcemy go wyprowadzić.


Spokój i bezpieczeństwo

Osoby niepowołane nie dostaną się do Waszego domu przez automatyczną bramę garażową firmy Hörmann. Automatyczny mechanizm blokujący to absolutnie skuteczne rozwiązanie.


Wyjątkowo odporne na zarysowania

Przeszklenia z tworzywa DURATEC® w bramach Hörmann to podobna technologia jak w reflektorach samochodowych.

Prospekty


Prospekt w PDF
Dane montażowe w PDF
Lista kontrolna bezpieczeństwa