Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Oferta » Bramy Hörmann - Oferta dla budownictwa indywidualnego

Bramy Hörmann - Oferta dla budownictwa indywidualnego

Oferta bram Hormann dla budownictwa indywidualnego


W naszej ofercie możemy wyróżnić elementy, które wyraźnie skierowane są do Klientów budujących dom mieszkalny.

Oferta ta wyróżnia się przede wszystkim dbałością o szeroki wybór wykończenia zewnętrznego oraz funkcjonalnością, niespotykaną w obiektach przemysłowych i publicznych. ,,Oferta przemysłowa" różni się oczywiście konstrukcją, która dla obiektów publicznych i przemysłowych musi być dostosowana do zwiększonej intensywności użytkowania oraz odporności na codzienne drobne zdarzenia niszczące. Poza tym ,,oferta przemysłowa" zawiera elementy w zasadzie nieprzydatne w domach (bramy przeciwpożarowe, bramy szybkobieżne, szlabany itp.).

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby Klient sam zadecydował, jaki towar gdzie chce zastosować. Podział służy jedynie ułatwieniu przeglądu zakresu oferty.

Dla budownictwa indywidualnego możemy zaproponować:

  • Bramy garażowe HÖRMANN,
  • Napędy do bram garażowych HÖRMANN,BENINCA, CAME,NICE
  • Napędy do bram ogrodzeniowych HÖRMANN, BENINCA, CAME,NICE
  • Ogrodzenia i bramy ogrodzeniowe WIŚNIOWSKI,
  • Drzwi wejściowe do domów HÖRMANN, WIKĘD,
  • Drzwi stalowe i przeciwpożarowe HÖRMANN, WIŚNIOWSKI
  • Okna PCV, ALU i drewniane.

Elementy powyższej oferty stanowią optymalny wybór pomiędzy jakością i ceną. Wszystkie produkty pochodzą od dostawców o wieloletnim doświadczeniu w branży.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi 11. Oprócz możliwości naocznego przekonania się o jakości i funkcjonalności proponowanych rozwiązań, nasz zespół służy pomocą w wyborze odpowiedniej oferty. Przed ostatecznym zakupem, nasi pracownicy sprawdzą wymiary i warunki zabudowy wybranych przez Państwa elementów. Nie przerzucamy na Klienta odpowiedzialności za ewentualne przeszkody techniczne i montażowe.