Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Oferta » Segmentowe bramy przemysłowe

Segmentowe bramy przemysłowe


Jedyna w swoim rodzaju oferta bram segmentowych
Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę, pozostawiając wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty, z których składa się płyta bramy, w zależności od zastosowanego typu prowadzenia, mogą być podnoszone płasko pod strop, pionowo nad otworem. Istnieje ponad trzydzieści podtypów prowadzeń, które można zastosować tak, aby brama pracowała bezawaryjnie, jednocześnie omijając różne elementy wewnątrz budynku. Służąc Państwu naszym doświadczeniem dobieramy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Seria bram F42 to bardzo bogata oferta, obejmująca bramy przemysłowe lub aluminium. Naszym zdaniem to produkt dopracowany w najmniejszych szczegółach, skonstruowany tak, aby funkcjonować przez wiele lat. Mnogość elementów opcjonalnych pozwala dostosować konstrukcję do konkretnych wymagań Użytkownika.
Bezsprzecznie bramy HORMANN to czołowe produkty z oferty bram przemysłowych. Wyprzedzają one konkurencję, która swoje rozwiązania wprowadza, inspirując się właśnie standardami HORMANN-a.

Jednym z takich rozwiązań są odporne na zarysowania przeszklenia z tworzywa sztucznego DURATEC®. To technologia utwardzania powierzchni przeszkleń, stosowana np. w motoryzacji do ochrony reflektorów. W bramach HORMANN jest to standard nie wymagający dopłat.
Innym elementem, w którym HORMANN jest prekursorem to drzwi przejściowe bez wystającego progu. Wyjątkowo płaski próg ze stali nierdzewnej z zaokrąglonymi krawędziami ułatwia przejazd wózków narzędziowych lub transportowych. Brak wystającego progu eliminuje niebezpieczeństwo potknięcia się przy przechodzeniu przez drzwi oraz po prostu ułatwia codzienną komunikację.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami reklamowymi i technicznymi zamieszczonymi poniżej, jak również w dziale „Prospekty” i „Dokumentacje”.Największa odporność na zarysowania
Przeszklenia z tworzywa sztucznego DURATEC® w bramach segmentowych firmy Hörmann są wyjątkowo odporne na zarysowania.

Drzwi przejściowe bez wystającego progu

Drzwi przejściowe bez wystającego progu eliminują ryzyko potknięcia i skaleczenia się podczas codziennego przechodzenia przez drzwi. Wyjątkowo płaski próg ze stali nierdzewnej z zaokrąglonymi krawędziami ułatwia przejazd wózków narzędziowych lub transportowych.

Prospekty


Prospekt w PDF
Dane montażowe w PDF