Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Oferta » Oferta przemysłowa

Oferta przemysłowa

Oferta bram przemysłowych Hormann

Bramy wjazdowe oraz inne elementy

Bramy przemysłowe
ERBI jest przedstawicielem największego w Europie producenta bram przemysłowych. Oferta zawiera rozwiązania popularne (bramy rolowane i segmentowe), jak również bramy o większej specjalizacji (bramy szybkobieżne, szybkorolowane). Uzupełnieniem są rampy przeładunkowe i uszczelnienia bramowe.
Aby zapewnić naszym Klientom pełen wachlarz wyboru, uzupełniliśmy ofertę o produkty innych producentów (tradycyjne bramy rozwierne, bramy przesuwne). Jesteśmy również w stanie dostarczyć tak specyficzne produkty, jak bramy do hangarów.

Szlabany
Jest to element naszej oferty, ściśle związany z organizacją wjazdu. Oferujemy sprawdzone produkty firm CAME i BENINCA. To producenci, których znamy od lat i nigdy się nie na nich zawiedliśmy.

Napędy przemysłowe
W obecnych czasach automatyka jest spotykana w wielu dziedzinach budownictwa. Również bramy są elementem, który możemy wyposażyć w napęd elektryczny, sterowany elektroniką wykonującą różne zadania.

Typowym zastosowaniem automatyki są napędy do bram wjazdowych i garaży podziemnych.

Elektronika napędu kontroluje obszar pod bramą pod kątem kolizji, odbiera i podaje sygnały do centralnego sterowania budynkiem, steruje ruchem przez podawanie informacji do sygnalizacji świetlnej, otwiera się w razie pożaru itp. Do sterowania bram używamy tylko napędów i elektroniki HORMANN. W ciągu 20 lat doświadczeń stwierdziliśmy, że nie ma na rynku pewniejszych rozwiązań.

Technika przeładunku
Mamy dla branży logistycznej kompleksową ofertę, która obejmuje perfekcyjnie dopracowany system ramp przeładunkowych, uszczelnień bram i domków przeładunkowych. Różnorodność rozwiązań pozwala w 99% przypadków zaproponować system najbardziej odpowiedni dla danej specyfiki logistycznej obiektu.

Bramy przeciwpożarowe
Są to wyspecjalizowane urządzenia, których zastosowanie jest w wielu przypadkach nieodzowne i podyktowane prawem budowlanym. Bramy takie podlegają rygorystycznym badaniom na etapie konstrukcji, co jest potwierdzone odpowiednimi dokumentami. ERBI proponuje bramy przesuwne HORMANN, bramy przesuwne opuszczane i rolowane firm MAŁKOWSKI-MARTECH oraz SOMATI.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami reklamowymi i dokumentacjami technicznymi bram oraz innych sprzętów, zamieszczonymi w działach „Dokumentacje” i „Prospekty”.