Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Filmy wideo

Filmy wideo

Filmy wideo – Bramy Hormann w praktyce

Zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych, przedstawiających oferowany przez nas sprzęt i technologie – drzwi zewnętrzne, napędy do bram garażowych i inne produkty spod znaku marki Hormann.

Drzwi zewnętrzne
Konstrukcje stalowe, z bocznymi lub górnymi naświetlami, w klasie antywłamaniowej RC2, o współczynnikach izolacyjności termicznej w zakresie 0,4 – 1,7 W/m2K.
Napęd SupraMatic do bram garażowych - pojedynek
Nawet o 50% większa prędkość otwierania napędu SupraMatic w bramach segmentowych zapewnia szybszy dostęp do garażu.
Napędy do bram garażowych Hormann
To nie tylko komfort i wygoda użytkowania. Specjalny mechanizm blokujący unieruchomi naszą bramę bez konieczności dodatkowego ryglowania.

System sterowania radiowego Hörmann BiSecur
Komfortowy i bezpieczny system sterowania radiowego Hörmann BiSecur. Unikalna funkcja zdalnego sprawdzania czy brama jest zamknięta. Częstotliwość sygnału 868 Mhz oraz dynamiczne kodowanie zapewni pewność i bezpieczeństwo działania. Piloty w ekskluzywnej formie. Szeroka gama kolorystyki.
HS 7030 PU - szybka brama spiralna
Cechy charakterystyczne bramy spiralnej HS 7030 PU to: elegancka powierzchnia Micrograin profili wykonanych z ocynkowanej ogniowo stali i wypełnionych pianką poliuretanową, duża prędkość otwierania dzięki bezdotykowej technice rolowania oraz zabezpieczająca krata świetlna dostępna w standardowej wersji bramy.
Optymalnie dopasowany system
Firma Hörmann oferuje wszystkie komponenty stacji przeładunkowej od jednego producenta. Produkty zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane we własnym zakresie przez firmę Hörmann są do siebie optymalnie dopasowane i umożliwiają sprawną realizację za- i rozładunku w Państwa stacji przeładunkowej.
Przeszklenie DURATEC - największa odporność na zarysowania
Przeszklenie z tworzywa sztucznego DURATEC montowane standardowo w bramach przemysłowych i garażowych firmy Hörmann zachowuje swoją przejrzystość nawet mimo częstych zabiegów czyszczących czy silnych obciążeń mechanicznych.
Profil przypodłogowy SoftEdge bramy szybkorolowanej
kolizje z bramą nie będą już powodem przerw w pracy. Innowacyjne rozwiązanie pozwala uniknąć przerw w pracy spowodowanych uszkodzeniem bramy. Tego typu bramy nie będą wymagały również kosztownych napraw gdy ktoś uderzy w płytę.
Innowacyjne drzwi przejściowe bez wystającego progu
Drzwi w bramie są bardzo praktycznym rozwiązaniem - umożliwiają ruch pieszych bez konieczności otwierania całej bramy. Drzwi przejściowe Hörmann bez wystającego progu zmniejszają ryzyko potknięcia i ułatwiają przejazd wózków transportowych.
System DOBO: najpierw dokowanie - potem otwieranie drzwi
Samochód ciężarowy może podjeżdżać z zamkniętymi drzwiami, które w każdej chwili można otworzyć lub zamknąć. Przez ten czas towar pozostaje bezpieczny w naczepie. System DOBO jest idealnym rozwiązaniem gwarantującym zachowanie wymogów higienicznych podczas przewozu towarów i ciągłości łańcucha chłodniczego, pomaga też obniżyć koszty zużycia energii, zabezpiecza towar przed kradzieżą i ułatwia clenie towarow.
Hörmann Dock Control: wspomaganie dokowania i monitorowanie położenia
Hörmann Dock Control jest niezawodnym systemem monitorowania i sterowania całym
procesem przeładunku. Dock Control jako centralny element szerokiego wyposażenia zabezpieczającego analizuje informacje wpływające np. z czujnika blokady kół i odbojnicy najazdowej HIB, a następnie steruje ustalonymi funkcjami blokad i sygnałów.