Autoryzowany Partner HÖRMANN

» Oferta » Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych

Komfort i bezpieczeństwo

Niezależnie czy brama ogrodzeniowa jest rozwierna czy przesuwna, warto ją wyposażyć w napęd. Podobnie jak przy zautomatyzowaniu bramy garażowej zyskujemy bezpieczeństwo i wygodę. Często wydaje się to wręcz nieodzowne w sytuacji, gdy aby otworzyć bramę, musimy wysiąść w miejscu niebezpiecznym lub zablokować jezdnię czy chodnik.

ERBI.PL proponuje całą gamę napędów współpracujących jako jeden system z napędem bram garażowych.


W 100% kompatybilne
Firma Hörmann oferuje dokładnie dopasowany system, składający się z bramy garażowej, napędu do bramy garażowej i napędu do bramy wjazdowej. Tylko przy pomocy jednego pilota otwierasz obie bramy i wjeżdżasz do garażu bezpośrednio z ruchliwej ulicy.

System sterowania radiowego BiSecu
Nowoczesny system sterowania radiowego do napędów bram garażowych i wjazdowych. Komfort i bezpieczeństwo w Państwa domu.

Gwarantowana jakość
Nowatorskie rozwiązania techniczne, liczne patenty i bezkompromisowy system zapewnienia jakości - dzięki nim udzielamy 5 lat gwarancji na napędy.

Indywidualny komfort obsługi
Oferta obejmuje różne przenośne i stacjonarne akcesoria wysokiej jakości pasujące do wszystkich sytuacji montażowych. Od mikronadajników, sterowników kodowych i czytników odcisków palców po transpondery.

Prospekty


Prospekt w PDF